(micro stakes) Brunn`i päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • brunn
    Jube Noob
    • May 2013
    • 105

    #1

    (micro stakes) Brunn`i päevik

    Tere,
    olen Brunn(est) pokerstarsis ja Brunn2323 triobetis.
    Pokkerit olen netis mänginud 2013 jaanuarist alates 6max cashi (nl2-nl5)
    alguses ei jaganud ma mitte midagi ja mängisin ainult pilte ja taskupaare.
    Kuna mul töö on graafiku alusel, on mul vaba aega kõvasti. Hakkasin netis igasugu pokkeriteemalisi videosi vaatama ja leidsin netist igasugu e-raamatuid mida lugeda.
    Juunis ostsin pockertrackeri programmi ja siis ma alles nägin kui sitt mängija ma olen :D

    "triobetis mängitud"
    seal augupõhjas ma hakkasin rohkem uurima pokkeri kohta ja tightimalt mängima. tundus kasumlik :D
    kuni viimased 3000 kätt oli täielik katastroof. Siis võtsin kõik raha välja ja kolisin pokerstarsi.
    Pokerstarsi graafik:


    nagu näha, graafikud on väga magedad.
    kuigi, ma üritan igapäev mängida ja vaadata videosi või lugeda miskit, mängin ma ikka halvasti.

    Viimased paar päeva on "halvasti" läinud, see ongi põhjus miks otsustasin teha pokkeripäeviku.
    Ma lihtsalt ei saa aru oma vigadest.
    Unistus oleks saada edukaks nl25 mängijaks, aga see tundub utoopia...
    Üritan siia postitada palju küsimusi tekidavaid käsi.
    Loodan, et saan ka tagasisidet, kuna mul ei ole mitte kellegagi ksäi arutada :)
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2
    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

    NL25 kindlasti utoopia ei ole, edu tegemistes!

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #3
      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      NL25 kindlasti utoopia ei ole, edu tegemistes!
      Indeed.

      Enda jaoks tundus samuti NL25 midagi raskesti saavutatavat ja limiidina, millest kõrgemale on mul võimatu tõusta. Nüüd aga tahaks juba kõrgemale :)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

        kui kunagi peaks plaan olema nö "elukutseliseks" hakata, siis imo alla NL50 (ja selle biitimise) ei ole mõtet üldse sihiks seada. samuti kui töö selline, et saad teinekord pikalt vaba aega. mikrot (kuni NL50) biidib 2013 ka räigete vigadega ja eriliselt mõtlemata. good luck igatahes!

        Comment

        • brunn
          Jube Noob
          • May 2013
          • 105

          #5
          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

          mängisin täna natuke ja no nutt tuleb peale :D
          nl2 316 hands - -7,37€
          nl5 142 hands - -6,41€

          toon siis paar kätt kh:

          PokerStars No-Limit Hold'em, €0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

          SB (€2.85)
          BB (€3.97)
          UTG (€5.03)
          MP (€4.33)
          CO (€6.85)
          Hero (Button) (€4.93)

          Preflop: Hero is Button with 10, 10
          1 fold, MP raises to €0.10, CO calls €0.10, Hero raises to €0.50, SB calls €0.48, 1 fold, MP raises to €4.33 (All-In), 1 fold, Hero calls €3.83, 1 fold

          Flop: (€9.31) 7, 2, Q (2 players, 1 all-in)

          Turn: (€9.31) 7 (2 players, 1 all-in)

          River: (€9.31) 4 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: €9.31

          Results below:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Ei oskagi kommenteerida miks ma callsin... vb olin juba tiltis...

          xxx

          PokerStars No-Limit Hold'em, €0.02 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

          Button (€1.70)
          SB (€17.38)
          BB (€2.70)
          UTG (€2.34)
          MP (€2.58)
          Hero (CO) (€2.47)

          Preflop: Hero is CO with K, K
          UTG raises to €0.10, 1 fold, Hero raises to €0.24, 3 folds, UTG calls €0.14

          Flop: (€0.51) 7, 2, 4 (2 players)
          UTG bets €0.14, Hero raises to €0.46, UTG raises to €0.78, Hero raises to €2.23 (All-In), UTG calls €1.32 (All-In)

          Turn: (€4.71) 9 (2 players, 2 all-in)

          River: (€4.71) Q (2 players, 2 all-in)

          Total pot: €4.71 | Rake: €0.16

          Results below:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          tundub tavaline bad beat...

          xxx
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          peale alljärgnevat kätt panin tänaseks pokkerilauad kinni.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by brunn; 19.12.13, 13:02.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #6
            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

            Proovi kuskilt hankida omale Tendleri Poker Mindset raamat.

            TT läheks pigem setminema, kui infot pole vastaste kohta. Sama teeks 22-99.

            AQo. Nojah. Lauas küll FD aga OOP raske edasi mängida peale vastase raiset. Pre on ilmselgelt viga callida, isoks seal kahte vastast hea meelega. As played annaks turnis alla.

            Ülejäänud coolerid ja WP, ära nende pärast pead vaeva.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

              kui tahad mental game tekstifailina võid pm.

              Comment

              • brunn
                Jube Noob
                • May 2013
                • 105

                #8
                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                mängisin eile õhtul ja täna hommikul kokku 1000 kätt ainult nl2 6max ja kasum 2,35€
                väga mage ikka :D
                põhiviga on see, et mängin mängin ja chipid kogunevad vaikselt, ja siis teen mingi lolli vea ja kogu cash läind.
                Ei oska mina riveris enam foldida :( (tavaliselt on kuni riverini minu käsi parem)

                Kõige halvem käsi oli selline:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Oleks pidanud proovima poti väiksena hoida, või siis foldida flopis või juba preflopis...


                mida oleksite teinud selles käes teie:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                mina arvasin, et ainuke millega ta callis flopil on mastitõmme või set...
                Last edited by brunn; 21.12.13, 13:16.

                Comment

                • brunn
                  Jube Noob
                  • May 2013
                  • 105

                  #9
                  Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                  selleks aataks aitab pokkerist.
                  lisan siis oma selle kuu tabeli kah. Äkki keegi oskab üelda selle järgi miskit. kaotan MP olles raha :(
                  üleüldse on graafik halb. Mul pole aimu kah mis ma valesti teen...
                  kui ma ei saa isegi NL2 ka hakkama, siis pean äkki quitima pokkerist. Tahaks ikka mängida
                  Oskab keegi soovitada midagi kuidas oma mänguoskusi parandada. Mu mäng on koguaeg selline ülesalla kõikumine.
                  Aasta aega olen pokkerit mänginud, ja ma olen ikka veel nl2.
                  Kas peaks ostma kellegilt coatci, või regama mõnele tasulisele saidile nagu
                  deucesCraced.com või vahtima veel igast videosi youtubest jne.?
                  Kõiksugused soovitused on teretulnud :)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                  tegin täna ka väikese sessi, panen suurimad kaotused kirja:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #10
                    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                    Need esimesed graafikud siin päevikus on ju korralik winrate(u 5bb/100)Viimane kuu on veel parem,kuigi tublisti üle EV.Sa peaks üritama rohkem käsi mängida,kui tahad kiiremini üles liikuda.

                    Comment

                    • brunn
                      Jube Noob
                      • May 2013
                      • 105

                      #11
                      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                      aasta alguses proovisin nl10 mängida, aga ükspäev lõpetasin kõvasti miinustes ja läksin nii närvi, et tegin cashouti ja quittisin pokkerist. Lihtsalt mitu kuud nl2s grindimist kadus ühe sessiga, ei suutnud taluda seda.
                      Mai alguses aga tekkis väike seljavigastus ja pidin kodus passima. Nii siis tegin uue sissemakse pokerstarsi ja hakkasin mängima jälle :) nl2 ainult.
                      algul tegin zoom 6maxi aga tavalised 6max lauad tundusid paremad ja jätkasin tavaliste euro 6max rahalaudadega.
                      kuni 5 lauda korraga proovisin.
                      nüüd juunis proovin nl5-s läbi lüüa. 2 lauda esialgu max.
                      kahju et ma ei oska pt4-s
                      panen siis graafiku kh
                      kas see money won without showdown on loogiline et niipalju miinustes w?



                      kahju et ma ei oska eelmise kuu käsi otsida pt4-s
                      panen siis mõne tänase käe.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      kas preflop call oli õige ?
                      riveris check oleks vist viga w?

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #12
                        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                        call oli õige ja riveri lüke oli ka õige ja nonsd-l pole ka viga :)

                        Comment

                        • brunn
                          Jube Noob
                          • May 2013
                          • 105

                          #13
                          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                          krt nii mängimine vist ei ole väga +ev
                          päike on pähe hakand vist.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          riveris oleks pidanud alla andma kui mitte juba turnis.
                          aga ma ei suutnud.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          kahju et ma niivähe mõtlen, ja väga kergesti satun TILTI, õnneks läheb ruttu üle kh :D
                          krt ma haiguslehel ka präägu rahadega on tuuga, loodan et ma ei pea cashouti tegema jälle.

                          Comment

                          • brunn
                            Jube Noob
                            • May 2013
                            • 105

                            #14
                            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                            tegin seda daily challengery hommikul
                            10 zoom game kätt vaja mängida.
                            ja tuli selline lahe käsi:
                            ega kumbki vastane vist valesti väga ei mänginud?


                            PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com/

                            Button ($3.73)
                            SB ($1.55)
                            BB ($1.64)
                            UTG ($1.12)
                            MP ($3.17)
                            Hero (CO) ($2.07)

                            Preflop: Hero is CO with 9, 7
                            2 folds, Hero raises to $0.06, Button calls $0.06, SB raises to $0.20, 1 fold, Hero calls $0.14, Button calls $0.14

                            Flop: ($0.62) J, 8, 10 (3 players)
                            SB bets $0.34, Hero calls $0.34, Button raises to $0.68, SB calls $0.34, Hero raises to $1.87 (All-In), Button calls $1.19, SB calls $0.67 (All-In)

                            Turn: ($5.71) K (3 players, 2 all-in)

                            River: ($5.71) 6 (3 players, 2 all-in)

                            Total pot: $5.71 | Rake: $0.20

                            Results below:
                            Button had 8, 8 (three of a kind, eights).
                            SB had K, A (one pair, Kings).
                            Hero had 9, 7 (straight, Jack high).
                            Outcome: Hero won $5.51

                            Comment

                            • Rens-
                              Jube Noob
                              • May 2014
                              • 112

                              #15
                              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                              Jep, ainuke kes valesti mängisid olid sina ilmselt, kui result oriented ei ole. ZOOMis imo sellised käed (97s) snap-fold.

                              Comment

                              Working...